Üyelik Sözleşmesi

Kullanıcı, www.iklimbahce.com’a üye olurken verdiği bilgilerin doğrulunu ve bu internet sitesinde alışveriş işlemini yasal yollar ile yapacağını, www.iklimbahce.com’da kötü niyetli işlemler yapmayacağını peşinen kabul ve beyan eder.

Kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden üyenin kendisi sorumlu olup, bunların kaybından veya üçüncü şahıslara verilmesinden dolayı doğan zararlardan İklim Bahçe sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. sorumlu değildir. Tüm bilgiler referans olması açısından verilmiş olup, çimlendirme, yetiştirme, bakım ve iklimsel bilgilere dayanarak yapılan uygulamalardan ve elde edilen sonuçlardan İklim Bahçe sorumlu değildir. İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, İKLİM BAHÇE markası ve diğer markalar, www.iklimbahce.com www.iklimbahce.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından İklim Bahçe hesabının gerek İklim Bahçe’ı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya İklim Bahçe markasının ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde İklim Bahçe, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, İklim Bahçe internet sitesi uzerinde yer alan "tavsiye edin, puan kazanın" uygulamasi, İstenmeyen Ticari İleti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı hediye çekleri ve kazanmış olduğu puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ. bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir

İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ LTD.ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Tüm üyeler ve www.iklimbahce.com web sitemiz üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar bu sözleşmeyi okumuş ve onaylamış sayılırlar.